Dvylikos įvarčių šou pergalingai pasibaigė „Vikingams“

Lietuvos Futsal A lygoje ketvirtadienį buvo sužaistos vienerios ketvirtojo turo rungtynės. Jonavoje vykusi akistata padovanojo gausybę įvarčių ir šeimininkų „Vikingų“ pergalę 7:5 prieš SFK „Panevėžį“.

„Vikingai“ jau pačioje rungtynių pradžioje pelnė du greitus įvarčius ir nors „Panevėžys“ taip pat atsakė įvarčiu, bet Vladimiro Derendiajevo dublis lėmė, kad pirmąjį kėlinį „Vikingai“ laimėjo rezultatu 3:1.

Antrojo kėlinio pradžioje „Panevėžio“ narys Jonas Lebedevas sumažino atsilikimą iki minimumo, bet ukrainiečių tandemas „Vikingams“ sukūrė net keturių įvarčių persvarą dar net neįpusėjus kėliniui.

SFK „Panevėžys“ kelis kartus švelnino rezultatą, bet „Vikingams“ pavyko išlaikyti persvarą ir galiausiai iškovoti pergalę.