Savivaldybė

Dėl prasidėjusių aplinkkelio statybos darbų vėluos autobusai


Jonavos rajone prasidėjo aplinkkelio statybų pirmojo etapo darbai, o kartu su jais neišvengsime ir eismo pokyčių. UAB „Jonavos autobusai“ prašo viešojo transporto keleivių įvertinti ir susiplanuoti savo laiką – autobusai dėl aplinkkelio statybos darbų vėluos.

Vėlavimai gali būti tiek miesto, tiek priemiesčių maršrutuose, taip pat piko metu spūstys formuojasi ties Šveicarijos gyvenviete važiuojant nuo Kauno.

Prasidėjus aplinkkelio darbams vietoje įprastų 20 minučių antradienį autobusas iš Ruklos iki Jonavos važiavo pusantros valandos. Tačiau atkreipiame dėmesį, jog tiksliai numatyti grafiko nėra galimybių – atvykimo laikas priklauso nuo eismo intensyvumo ir ribojimų.

Kaip skelbia bendrovė „Via Lietuva“, pirmojo etapo metu bus rekonstruotas kelias Jonava–Žasliai–Kalniniai Mijaugonys, įrengtas dviejų eismo juostų kelias, papildomai įrengtos dvi žiedinės sankryžos, rekonstruotas dešinėje pusėje esantis pėsčiųjų ir dviračių takas. Planuojama, kad pirmasis Jonavos aplinkkelio statybų etapas bus baigtas kitų metų pradžioje.

UAB „Jonavos autobusai“ inf.

123 views