Sportas

Dar vienos „Vikingų“ lygiosios – šį kartą Vilniuje

Lietuvos futsal A lygos XVI turo dvikova Vilniuje tarp pirmenybių autsaiderės VDA komandos ir Jonavos „Vikingų“ baigėsi rezultatu 1:1 (0:0) . Tai yra jau trečiosios „Vikingų“ lygiosios iš eilės.

Visi pagrindiniai įvykiai šiose rungtynėse klostėsi antrojo kėlinio antroje pusėje. 30-ają rungtynių minutę, kiek kuriozinėje situacijoje, svečius į priekį išvedė Lukas Čepkauskas. Po rikošeto Jonavos žaidėjas pasižymėjo kulnu.

Likus žaisti dvi minutes rezultatą išlygino Paulius Sakalis. Nepaisant tolimesnių abiejų komandų pastangų rezultatas nepakito.

Rungtynių pabaigoje ne tik buvo mušami įvarčiai, bet ir virė emocingos aistros. Per paskutines dešimt rungtynių minučių buvo parodytos net septynios geltonos kortelės.

Paskutinė kortelė buvo parodyta jau paskelbus rungtynių pabaigą. Gytis Vasylius spyrė į reklaminį stendą, teisėjai jį nubaudė jau paliekantį salę.