Naujienos

COVID-19 protrūkis „Ireme“, Jonavoje auga susirgimų skaičius


Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, Jonavos rajone šiandien, spalio 21 d., koronavirusu COVID-19 serga jau 23 asmenys. Naujas protrūkis užfiksuotas įmonėje „Iremas“. Su šiuo protrūkiu per vakar parą susieta 12 atvejų.

Lietuvoje per vakar parą patvirtinta 311 koronavirusinės infekcijos atvejų. Užfiksuotas tik vienas įvežtinis atvejis iš Lenkijos. 96 asmenų užsikrėtimo aplinkybės, pirminiais duomenimis, nėra žinomos. 44 asmenims atvejai buvo patvirtinti po kontakto su užsikrėtusiuoju, tačiau šie atvejai nėra priskiriami protrūkiams. 
 
NVSC praneša, kad praėjusią parą Lietuvoje, Šiaulių apskrityje, registruotos dvi mirtys nuo koronaviruso. Šiuo metu infekcija yra pasiglemžusi 120 gyvybių.
 
NVSC informuoja, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 8239 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 4483 asmenys, 3599 – pasveiko.

Vyriausybė šiandien posėdyje spręs, kaip pagal konkrečius koronaviruso rodiklius suskirstyti visas Lietuvos savivaldybes į tris zonas – žalią, geltoną ir raudoną. Pagal tai, į kurios spalvos zoną pateks, savivaldybėms ir jų gyventojams bus teikiamos skirtingos rekomendacijos.

Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos.

NVSC info.

1877 views