Naujienos

Chemikai veteranai po ilgos pertraukos vėl susitiko


Jonavos kultūros centre įvyko Chemikų veteranų klubo visuotinis ataskaitinis susirinkimas, kuris šiemet buvo ir rinkiminis – klubo nariai išsirinko naują penkių narių tarybą. Tai buvo ir pirmasis klubo narių susitikimas po septynių mėnesių karantino.

Chemikai veteranai išklausė klubo pirmininkės Joanos Tatarūnienės pranešimą, kitų klubo tarybos narių ataskaitas, susipažino su klubo finansine situacija, aptarė planuojamas keliones.

„Praėję metai mūsų klubui buvo visai neblogi – dar prieš karantiną spėjome aplankyti Kauno valstybinį muzikinį teatrą, kur stebėjome miuziklą „Adamsų šeimynėlė“, dviem pamainomis per šimtą veteranų ilsėjosi Palangoje, o rudenį „Achemos“ valdybos pirmininkė p. Lidija Lubienė ir akcinės bendrovės generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas mums padovanojo savaitės poilsį sveikatingumo komplekse „Grand SPA Lietuva“ Druskininkuose.

Nemažai keliavome po Lietuvą – aplankėme Molėtus, Švenčionis, Švenčionėlius, Pabradę. Pamatėme daug labai gražių vietų“, – pasakojo klubo pirmininkė J. Tatarūnienė ir dėkojo „Achemos“ vadovams už nuolatinę paramą klubo veiklai.

Šiemet Chemikų veteranų klubo nariai ir vėl ilsėsis Palangoje – rugsėjo mėn. čia jau rezervuotas poilsis dviem pamainoms, taip pat sugrįš pailsėti į „Grand SPA Lietuva“ kompleksą Druskininkuose.

Veteranų susitikimo metu daug gražių padėkos žodžių sulaukė „Achemos“ sporto klubo „Achespo“ atstovai, kurie, pasak J. Tatarūnienės, labai pagelbėjo senjorams karantino metu.

„Jie mus ir į polikliniką vežė, maisto, vandens atveždavo. Esam tikrai labai laimingi, kad jaunimas patys prisiminė senjorus ir pasiūlė tokią pagalbą“, – džiaugėsi klubo pirmininkė. 

Chemikai veteranai taip pat paminėjo klubo įkūrimo 15 metų jubiliejų, prisiminė ir pasveikino klubo įkūrėjus bei sumanytojus.

Chemikų veteranų klubas šiuo metu vienija 290 narių – buvusių „Achemos“ darbuotojų, kurie įmonėje triūsė daugiau kaip 20 metų ir turi veterano pažymėjimus.

Pagrindinis klubo tikslas – organizuoti turiningą laisvalaikį ir poilsį savo nariams, puoselėti įmonės darbuotojų tradicijas.

523 views