„CBet“ pergalių seriją pratęsė įveikdama „Lūšį“

Ketvirtajame kėlinyje į priekį nurūkusi Jonavos „CBet“ (12-1) pergalių seriją NKL – VIKINGLOTTO pratęsė iki 12 laimėjimų iš eilės.

Šįkart Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 84:65 (19:13, 20:21, 15:15, 30:16) susitvarkė su Šilalės „Lūšimi“ (0-11), kuri lieka be pergalių.

Iki mačo pabaigos likus 4,5 min. „CBet“ pirmavo tik 5 taškais (66:61), bet tuomet Darius Tarvydas įmetė du tritaškius paeiliui, Ignas Labutis pridėjo dėjimą ir pranašumas padidėjo iki 13 taškų, kurio šeimininkai nepanaikino.

Nugalėtojams Darius Tarvydas per 32 minutes pelnė 23 taškus (4/6 dvit., 5/8 trit.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

„Lūšis“: Osvaldas Mačernis 18 (8 atk. kam.), Laimonas Remeikis ir Justas Košys (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 12, Raimondas Matutis ir Liudas Valantinas po 8.

„CBet“: Darius Tarvydas 23 (5/8 trit., 7 atk. kam.), Laimonas Kisielius 13 (5 rez. perd.), Gediminas Žalalis 12, Kahlilas Thomasas 10 (6 atk. kam.), Ignas Labutis 9 (5 rez. perd.).