Sportas

„Bonus“ šokėjai sėkmingai pasirodė varžybose Jonavoje

Savaitgalį Jonavos sporto arenoje vyko tradicinės sportinių šokių varžybos „Jonava Open 2021”, kurias organizavo šokių klubas „Bonus” (vad. Sergejus Jefimenka).

Net esant sudėtingoms karantino sąlygoms bei laikantis saugumo reikalavimų, Jonavoje pasirodė beveik 400 šokėjų porų. Varžybose dalyvavo geriausios Lietuvos poros nuo 4 metų vaikų iki suaugusiųjų. Juos vertino 18 aukščiausios kvalifikacijos teisėjų.

Jonavai atstovavo net 28-ios klubo „Bonus“ poros, kurios laimėjo nemažai finalinių ir prizinių vietų. Pirmose savo varžybose geriausiai sušoko Natanas Astafjevas su Izabele Petrikėnaite, Augustas Naujokas – Kotryna Kazakevičiūtė, Joris Baniulis – Meda Maročkaitė, Liutauras Sultonas – Rūta Remeikaitė. Jie iškovojo pirmąsias vietas.

Vaikų grupėje trečiąją vietą laimėjo Gabrielius Mituzas – Ema Bočkovskytė. Jaunučių I klasėje  2 vietą ir didžiulę taurę iškovojo Augustas Maročka ir Simona Jefimenkaitė. Jaunučiai II Milius Rinkevičius – Saulė Pupinytė buvo penkti.

Jaunių I gupėje savo klasėse Justas Kondratavičius – Miglė Mickaitė iškovojo 4, o Modestas Snieška su Liana Fedotova – 6 vietą. Iš vyriausiųjų Aleksandras Malanovas – Austėja Liškauskaitė užėmė 8 vietą.

Sveikiname sportininkus ir linkime sėkmingų startų Palangos ir Kėdainių reitingo varžybose. Beje, „Bonus“ šokėjai dažnai džiugina jonaviečius savo koncertais įvairiose miesto erdvėse.