Sportas

Baltijos lygos finalo ketvertas vyks Jonavoje


Baltijos lygos finalo ketvertas po dvejų metų pertraukos vėl vyks Lietuvoje. Keturios stipriausios pirmenybių komandos šįkart kovo 26-27 dienomis kausis Jonavoje.

Finaliniame turnyre varžysis dvi Lietuvos ekipos: šalies čempionė Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ ir Klaipėdos „Neptūnas“ arba Kauno „Aistės-LSMU“. 

„Kibirkštis-MRU“ reguliariajame sezone užėmė antrąją vietą ir kartu su pirmoje pozicijoje finišavusia Rygos TTT žengė tiesiai į pusfinalį. „Neptūnas“ ir „Aistės-LSMU“ dėl bilieto į ketveriukę susikaus ketvirtfinalio serijoje iš dvejų rungtynių.

„Man labai smagu, kad į Jonavos sporto areną sugrįžta moterų krepšinis, – kalbėjo Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius. – Verta paminėti, kad prieš penkerius metus, kuomet buvo atidaroma Jonavos arena, pirmas sporto renginys ir buvo moterų krepšinio klubų rungtynės.

Nuo to laiko Jonavoje įvyko daugybė aukščiausio lygio sporto renginių, kuriais džiaugėsi tiek Jonavos, tiek ir iš kitų miestų atvykę sporto gerbėjai. Nekantriai laukiame visų sporto mylėtojų Jonavoje ir šį kartą. Kviečiu atvykti, palaikyti lietuvaites ir pasidžiaugti krepšinio švente.“

Jonavos merui pritarė ir moterų lygos vadovė Rima Valentienė.

„Norime pasidžiaugti, kad krepšinio sirgalių laukia dar vienas didelis renginys, – sakė R. Valentienė. – Žinant, kad šie metai yra Lietuvos krepšinio šimtmečio metai, galime konstatuoti, kad moterų krepšinio turinys ir investicijos į žinomumą bei populiarinimą ženkliai auga.

Jonavoje susirinks keturios stipriausios Baltijos regiono komandos. Manau, kad ši būsima krepšinio šventė yra įvertinimas tiek pačiai Lietuvai, tiek Jonavos miestui.

Tikimės Jonavoje gausaus sirgalių būrio. Visiems žiūrovams yra numatyta daug pramoginių bei socialinių aktyvacijų bei kitų siurprizų.“

„Neptūno“ ir „Aisčių-LSMU“ poros nugalėtojos kovo 26 dieną vyksiančiame pusfinalyje žais su „Kibirkštimi-MRU“. Kitą pusfinalio porą sudarys čempionės titulą ginanti Rygos TTT ir ketvirtfinalio serijos tarp Liepojos „Liepaja/LSSS“ ir Rygos Stradinio universiteto komandos laimėtojos.

moterulyga.lt info.

428 views