Verslas

„Baltasis pyragas“ Jonavos medikus vaišina užkandžiais


Jonavoje įsikūrusi įmonė UAB „Baltasis pyragas“ nusprendė atsidėkoti Jonavos ligoninės darbuotojams už jų skiriamą dėmesį, laiką ir pasiaukojimą. Ligoninės darbuotojams jų poilsio kambariuose parūpino įmonės gaminamų užkandžių, kad ligoninės personalas trumpų turimų pertraukų metu galėtų pasisitiprinti.

„Suprantame, kad dėl susiklosčiusios situacijos ne tik didžiųjų miestų, tačiau ir regionų ligoninės patiria didžiulį krūvį ir jiems tai yra labai įtemptas laikotarpis. Nusprendėme parodyti jaučiamą padėką Jonavos ligoninės darbuotojams ir praskaidrinti jų turimas pertraukas“ – sako UAB „Baltasis pyragas“ direktorius Jonas Valdas Tratulis

VŠĮ „Jonavos ligoninė“ atstovai pripažįsta, kad šiuo metu darbuotojams tenkantis krūvis yra gerokai išaugęs, o toks verslo rodomas supratingumas ir vieningumas tikrai padeda palaikyti gerą personalo nuotaiką.

Vyriausybei pratęsus karantiną, UAB „Baltasis pyragas“ žada savo gaminamus užkandžius tiekti Jonavos ligoninės darbuotojams iki numatytos karantino pabaigos balandžio 13d.

672 views