Naujienos

Autobusų eismas Visų Šventųjų ir Vėlinių švenčių dienomis


Siekiant gerinti keleivių susisiekimą Visų Šventųjų ir Vėlinių švenčių dienomis, vietinio (miesto ir priemiestinio) susisiekimo autobusų eismas organizuojamas taip:

Lapkričio 1 dieną (antradienį) – pagal šeštadienio eismo tvarkaraščius; lapkričio 2 dieną (trečiadienį) – pagal sekmadienio eismo tvarkaraščius.

Lapkričio 1 ir 2 dienomis miesto maršrutu Nr. 9 „Centras – Rimkai (per Juodmenos rajoną)“ autobusai važiuos darbo dienų eismo tvarkaraščiu nuo 11:36 val. (stotelės „Autobusų stotis“) iki 17:49 val. (stotelė „Autobusų stotis“).

Autobusai nuo Šmatų kapinių išvyks 11:45; 12:15, 12:47, 13:17, 13:46, 15:00, 15:29, 15:59, 16:29; 17:00 ir 17:30 val.;

Lapkričio 1 ir 2 dienomis į Skarulių kapines važiuos priemiestinis autobusas „Jonava – Skarulių kapinės (per Rimkus)“.

Į Skarulių kapines autobusai išvyks:

  •                iš stotelės „Autobusų stotis“: 11:38, 12:33, 13:29, 14:29 val.;
  •                iš stotelės „Ligoninė“: 11:38, 12:33, 13:29, 14:29 val.;
  •                iš stotelės „Lakštingalos“: 11:39, 12:34, 13:30, 14:30 val.;
  •                iš stotelės „A.Kulviečio g.“: 11:41, 12:36, 13:33, 14:33 val.;
  •                iš stotelės „Vingis“: 11:45, 12:40, 13:38, 14:38 val.;
  •                iš stotelės „Sodų g.“: 11:50, 12:45, 13:44, 14:43 val.;
  •                iš stotelės „Centras“: 11:54, 12:49, 13:48, 14:47 val.

Nuo Skarulių kapinių į Rimkus (per Autobusų stotį, Lakštingalas, A.Kulviečio g.) autobusai išvyks: 12:15, 13:10, 14:10 ir 15:04 val.

Dėl didelio automobilių srauto į Naująsias kapines miesto maršruto Nr. 7 „Rimkai – Geležinkelio stotis (Kapinės)“ autobusai lapkričio 1 ir 2 dienomis nevažiuos.

Atsiprašome  keleivių dėl galimo autobusų vėlavimo, susijusio su transporto spūstimis.

Visa informacija tel.: (8 349) 51333 arba https://www.jonavosautobusai.lt/informacija

UAB „Jonavos autobusai“ info.

145 views