„Aušrinės“ tinklininkės laimėjo Lietuvos čempionatą

Jonavos „Aušrinės“ klubas po aštuonerių metų pertraukos triumfavo Lietuvos moterų tinklinio pirmenybėse. Savaitgalį Jonavos ekipa finale laimėjo seriją 2-0 prieš čempionės titulą praradusią Kauno „Kauno-VDU“ komandą.

Antrosiose finalo rungtynėse sekmadienį „Aušrinė“ VDU Valdo Adamkaus sporto centre 3-1 (25:19, 25:13, 13:25, 25:22) įveikė Kauno ekipą.

Šiomis rungtynėmis nutrūko šešių iš eilės „Kauno-VDU“ laimėtų Lietuvos pirmenybių serija.

Po laimėtų pirmųjų rungtynių teigiamų emocijų vedamos jonaviškės sėkmingai pradėjo ir antrąjį susitikimą. Gana užtikrintai laimėtas pirmas setas, o antrajame „Aušrinė“ dominavo dar akivaizdžiau. Visgi lemiamo žingsnio teko luktelėti. Kaunietės pasinaudojo varžovių atsipalaidavimu ir taip pat užtikrintai laimėjo trečiąjį setą.

Ketvirtajame sete vyko lygi kova, bet pabaigoje į priekį išsiveržė „Aušrinė“, kuri taip ir nebepaleido pergalės iš savo rankų.

Nugalėtojoms 22 taškus pelnė Jekaterina Kovalskaja, 14 – Iryna Jakutavičienė, 11 – Danielė Kvedaraitė, 8 – Marina Šramko.

„Kauno-VDU“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Martyna Paukštytė (16 tšk.), Viltė Bogdanovič (13 tšk.) ir Kotryna Motiejūnaitė (10 tšk.).

„Aušrinė“ taip pat atsirevanšavo kaunietėms už nesėkmę šių metų Baltijos lygos finale.

Po Baltijos lygos turėjome nemažą pertrauką, šiek tiek pailsėjome, pasidarėme išvadas. Turėjome daugiau laiko ir intensyviai ruošėmės finalams. Sekmadienį reikėjo kantriai laukti ir kovoti dėl kiekvieno taško. Būtent kantrybė leido išlaukti pergalės. Dar tikrai turime kur tobulėti, todėl bandysite ateityje titulą apginti“, – sakė „Aušrinės“ trenerė Raimonda Strelkauskaitė.