Kultūra

Atidarytas atnaujintas Bukonių kultūros centras


Trečiadienio vakarą Bukonyse atidarytas atnaujintas kultūros centras. Po metus trukusios renovacijos pastatas pasikeitė neatpažįstamai – buvo atnaujinta ne tik kultūros namų išorė, bet ir vidus, apšiltintos sienos, pakeistos durys, langai, grindys, įrengta šildymo-vėdinimo sistema, signalizacija.

Atidarymo šventėje susirinkusius bukoniškius pasveikino Jonavos rajono mero pavaduotojas Eugenijus Sabutis, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Birutė Gailienė, Bukonių seniūnas Arturas Narkevičius, Jonavos kultūros centro (JKC) direktorius Sergejus Jefimenka, kitų Jonavos kultūros centro filialų, bendruomenių atstovai.

„Neužtenka tik renovuoti pastatą, jį nudažyti, pastatyti baldus. Svarbiausia, kad čia rinktųsi žmonės, noriai lankytų organizuojamus renginius. Tik tuomet kultūros centras gyvuos“, – įdomių ir prasmingų kultūros renginių linkėjo mero pavaduotojas E. Sabutis.

JKC direktorius S. Jefimenka patikino, kad renginiai Bukonių kultūros centre jau planuojami, o artimiausias vyks lapkričio mėnesį, kai vietos bendruomenė bus pakviesta į šventę „Trenk polkutę“.

Kultūros centro atidarymo vakarą bukoniškiams koncertavo solistas Liudas Mikalauskas.

Kultūros namai atnaujinti pagal projektą „Bukonių kultūros centro pastato atnaujinimas ir pritaikymas bendruomenės poreikiams”. Bendra projekto vertė – 256 171 Eur, iš jų Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai lėšos – 170 000 Eur, Lietuvos valstybės biudžeto lėšos – 30 000 Eur ir Jonavos rajono savivaldybės biudžeto lėšos – 56 171 Eur.

783 views