Naujienos

Aplinkosaugininkai skelbia pergalę – šimtai tonų padangų perduota tvarkyti


Aplinkos apsaugos departamentas praneša pasiekęs pergalę teisme: bankrutuojanti UAB „Trys A“ esą pradėjo tvarkyti Rukloje ir kitur sukauptas naudotas padangas.

Pradėjus bankroto procedūrą BUAB „Trys A“, nustatyta, kad dideli naudotų padangų ir iš padangų pagamintų tariamų „produktų“ kiekiai (apie 496 t) palikti ne tik bendrovės veiklos vykdymo vietoje Ruklos miestelyje Jonavos rajono savivaldybėje, bet ir Pilviškių miestelyje Vilkaviškio savivaldybės teritorijoje (225 t), praneša Aplinkos apsaugos departamentas.

Departamento Kauno valdybos Jonavos aplinkos apsaugos inspekcijos ir Marijampolės valdybos Kalvarijos aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai nuolat vykdė patikrinimus ir bendrovei „Trys A“  teikė privalomuosius nurodymus tinkamai tvarkyti panaudotų padangų atliekas.

Tarp Departamento ir BUAB „Trys A“ prasidėję teismo procesai baigėsi aplinkosaugininkų pergale.

Šiuo metu didžioji padangų dalis priduota atliekų tvarkytojams, turintiems teisę šias atlieka tvarkyti. Atliekų tvarkytojams perduota 225 t panaudotų padangų iš Pilviškių miestelio ir 71 t iš padangų pagamintų gaminių iš Ruklos miestelio.

BUAB „Trys A“ Departamentui pateikė sutartį su panaudotų padangų tvarkytoju UAB „Metaloidas“ dėl likusių panaudotų padangų išvežimo ir tvarkymo.

403 views