Reklama

Antra nuomonė: kritinėmis ligomis sergantiems klientams BTA pasiūlė nuotolines konsultacijas su užsienio specialistais


Visi turime siekių ir svajonių – daugelis planuojame savo gyvenimą ir siekiame užsibrėžtų tikslų: dominančios pakraipos studijų gerame universitete, jaukaus nuosavo būsto, kelionių, karjeros ar kitų dalykų. Tačiau visus planus gali sugriauti netikėta kritinės ligos diagnozė.

Siekdama sušvelninti patiriamą šoką, draudimo bendrovė BTA iki balandžio pabaigos Asmens draudimo apsaugą pasirinkusiems klientams, susirgusiems kritinėmis ligomis, siūlys nemokamas nuotolines konsultacijas su geriausiais užsienio specialistais.

Ši nauja paslauga, kaip sako Gediminas Bulenokas, BTA Asmens draudimo produktų vadovas, leis klientams patogiai ir greitai gauti antrą nuomonę bei profesionalią pagalbą gydymo ir kitais klausimais, neišeinant iš namų.

Negailestinga statistika

Kritinėmis ligomis vadinamos itin sunkios ligos, pavyzdžiui, vėžys, insultas, infarktas, aklumas, inkstų nepakankamumas ir pan. Kitaip tariant, tai ligos, kurios iš esmės pakeičia sergančiojo ir jo šeimos narių gyvenimą. Iš viso BTA sąraše – 48 ligos.

Visiškai apsisaugoti nuo kritinių ligų neįmanoma, tačiau jau šiandien galima priimti sprendimus, kurie sušvelnintų pasekmes, kad po sunkios ligos vėl būtų galima gyventi visavertį gyvenimą. Viena tokių priemonių yra kritinių ligų draudimas, kuris užtikrina išmoką sunkių ligų atveju ir suteikia galimybę, išgirdus nemalonią diagnozę, gauti antrą nuomonę.

Lietuvoje jau ne vienerius metus daugiausiai gyvybių nusineša širdies ir kraujotakos sistemos ligos, įskaitant smegenų insultą ir miokardo infarktą. Remiantis Higienos instituto (HI) duomenimis, širdies ir kraujotakos sistemos ligos sukelia beveik pusę (48 proc.) visų mirčių šalyje.

2022 m. (naujesnės statistikos dar nėra) HI duomenimis, kraujotakos sistemos ligomis Lietuvoje iš viso sirgo beveik 935 tūkst. gyventojų. Palyginti, piktybiniai navikai (vėžiniai susirgimai) iki 2022 m. iš viso diagnozuoti kiek daugiau nei 112 tūkst. gyventojų.

Kraujotakos sistemos ligos tais metais nusinešė beveik daugiau nei 22 tūkst. gyvybių, o onkologinės ligos – beveik 7900 gyvybių.

Asmeninė medikų komanda

„Diagnozavus kritinę ligą, žmonės dažnai išsigąsta. Natūralu, kad tokiais momentais labai svarbi tampa antra nuomonė, leidžianti priimti tinkamą sprendimą dėl gydymo. Pavyzdžiui, ar rinktis operaciją, ar kitą gydymo būdą. Mūsų antrinės medicininės nuomonės paslauga skirta padėti gyventojams suteikti visą reikalingą informaciją apie galimus gydymo būdus, atsakyti visus kylančius klausimus dėl patvirtintos diagnozės. Taip užtikrinti, kad turėsite visą reikalingą informaciją dėl jums paskirto gydymo“, – pasakoja G. Bulenokas.

Anot jo, antrinės medicininės nuomonės paslauga eMed Diagnose“ gali praversti ir tais atvejais, kai klientas nori susidaryti aiškesnį vaizdą apie savo sveikatos būklę, neturėdamas aiškaus supratimo apie paskirtą gydymą. Arba kai nori geriau suprasti savo medicininę būklę.

„Tai lyg turėtumėte komandą žinomų gydytojų, kurie suteikia jums ramybę, atsako į visus rūpimus klausimus“, – vaizdingą pavyzdį pateikia G. Bulenokas ir priduria, kad BTA šiandien turi apie 90 tūkst. Asmens draudimoklientų.

29 views