Sportas

Aerobinės gimnastikos čempionate Jonavoje – virš 500 dalyvių


Jonavos sporto arenoje birželio 19 d. šokių klubas „Bonus“ surengė Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių „Vasaros čempionatą 2021“. Jame dalyvavo 21 komanda iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų bendrojo lavinimo ir sporto mokyklų. Čempionatas vyko pagal LAF (nacionalines) ir FIG (tarptautines) taisykles.

Čempionate dalyvavo virš 500 dalyvių. Džiaugiamės, kad daugiausia sportininkų paruošė Jonavos aerobinės gimnastikos klubai – net 113.

Šokių klubas „Bonus“ (trenerės Ema Guogienė ir Giedrė Guogytė) paruošė 48 sportininkus, sporto klubas „Aero Gym“ (trenerės Jolanta Abramavičienė ir Danielė Makarevičiūtė) paruošė 40 sportininkų, Všį AG „Ieva“ (trenerės Živilė Gritėnaitė ir Beatričė Griciūtė) paruošė 25 sportininkus. Vien jonaviečiai dalyvavo 78-iose rungtyse ir iškovojo 43 prizines vietas.

Labai dėkojame Lietuvos aerobikos federacijai bei jos prezidentei Romai Aleksandravičienei už galimybę organizuoti šį čempionatą, kuriame teisėjavo nacionalinę bei tarptautinę kategoriją turintys teisėjai. Už bendradarbiavimą dėkojame Jonavos sporto arenos šeimininkams ir personalui.

Šiose varžybose  buvo gausu rėmėjų, kurie džiugino dovanomis ne tik sportininkus, tačiau ir teisėjus.

Nors pasaulinė pandemija pakoregavo sportininkų ruošimąsi čempionatui, visgi dalyvių gausa ir rezultatai parodė, kad noras tobulėti  nugali viską. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie pasiruošimo ir tikimės susitikti kitais metais.

Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių „Vasaros čempionato 2021“ vyr. teisėja Ema Guogienė

287 views