Verslas

„Achemos“ darbuotojų profesinei sąjungai – dvigubai erdvesnės patalpos


Bendrovė „Achema“ priėmė sprendimą suteikti naujai įrengtas, dvigubai erdvesnes patalpas įmonės darbuotojų profesinei sąjungai.

Taip siekiama sudaryti palankesnes sąlygas atstovauti darbuotojams bei pašalinti kliūtis profesinės sąjungos svečiams, kurių kildavo dėl tam tikrų ribojimų patekti į Lietuvai strateginę reikšmę turintį objektą.

Įmonės darbuotojų profesinei sąjungai neatlygintinai suteiktos patalpos Jonavos centre esančiame verslo centre, „Achemai“ priklausančiame administraciniame pastate. Vietoje anksčiau turėtų dviejų nedidelių kabinetų, darbuotojų profsąjungos atstovai nuo šiol dirbs moderniai įrengtose 100 kv.m. patalpose su posėdžių sale.

Pasak bendrovės generalinio direktoriaus Ramūno Miliausko, taip bus ne tik suteiktos geresnės darbo sąlygos darbuotojų profsąjungos atstovams, bet ir pašalintos kliūtys jiems laisvai užsiimti veikla. Dėl profesinės sąjungos svečių neplanuotų vizitų anksčiau yra kilę nesusipratimų. 

„Achema“ yra strateginės svarbos objektas, dažnai kyla klausimų, kas gali čia patekti, kaip tuos žmones patikrinti. Manome, kad naujosios patalpos suteiks profesinei sąjungai galimybę laisviau veikti, organizuoti susitikimus ir kitą veiklą“, – sako R. Miliauskas.

Strateginės reikšmės objektai – tai įmonės, infrastruktūra ir turtas, kurie reikalingi užtikrinti Lietuvos nacionalinį saugumą. Šiems objektams taikomi sustiprintos apsaugos, riboto patekimo ir kiti specialūs reikalavimai. „Achema“ įstatymu yra įtrauka į šį nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių įmonių sąrašą.

Naujosios patalpos, kaip ir senosios, profesinės sąjungos atstovams suteikiamos neatlygintinai, už komunalinius patarnavimus ir kitas paslaugas taip pat mokės įmonė.

„Achema“ info.

501 views