Sportas

A.Gudžius Jonavoje užfiksavo geriausią Lietuvos sezono rezultatą


Trečiadienį Jonavos miesto centriniame stadione jau trečius metus iš eilės vyko lengvosios atletikos varžybos „Jonavos mero taurė“, į Jonavą subūrusios ryškiausius Lietuvos lengvaatlečius.

Nepaisant visų varžybų metu vyravusio stipraus vėjo, sportininkai demonstravo puikius rezultatus tiek disko metimo, tiek 100 m sprinto rungtyse.

Didžiausio žiūrovų dėmesio sulaukė olimpietis, pasaulio ir Europos disko metimo čempionas Andrius Gudžius. Sportininkas iškovojo pirmąją vietą ir geriausiu bandymu diską numetė 65,01 m – tai geriausias Lietuvos sezono rezultatas. Ši pergalė A. Gudžiui tapo trečiąja šiame sezone.

Antrąją vietą vyrų disko metimo rungtyje užėmė Mažvydas Paurys (56,57 m), trečiąją – Armandas Miliauskas (55,91 m).

Moterų grupėje geriausiai pasirodė Eglė Baranauskienė, diską numetusi 47,92 m. Antra liko Sonata Rudytė (46,30 m), o trečiąją vietą iškovojo paralimpietė Oksana Dobrovolskaja (35,12 m).

Ne mažiau emocijų žiūrovams padovanojo ir 100 m sprinto rungtis. Moterų bėgimą laimėjo vilnietė Ema Rupšytė, finišavusi per 11.57 sek. (vėjo greitis +1.7 m/s) bei užfiksavusi geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Vyrų sprinto rungtyje greičiausias buvo Adas Dambrauskas, tačiau dėl aparatūros gedimo finalo rezultatas nebuvo užfiksuotas. Atrankos bėgime sportininkas distanciją įveikė per 10.18 sek. (+4.0 m/s).

„Jonavos mero taurės“ prizininkai buvo apdovanoti specialiai įsteigtais apdovanojimais ir piniginiais prizais.

JSC pranešimas

  Akušerijos, chirurgijos ir vaikų ligų paslaugos išliks arčiau gyventojų
96 views