Naujienos

Pradėjo veikti mobili programėlė „Jonava E-Bus“


Pradėjo veikti nauja mobilioji aplikacija „Jonava E-Bus“, kurią pristatė UAB „Jonavos autobusai“. Ši programėlė leis susimokėti už autobuso bilietą be grynųjų pinigų.

Toks bilietas galios 30 minučių ir jo galiojimo laiku galima bus persėsti į bet kurį kitą autobusą mieste ir tęsti savo kelionę, praneša savivaldybė.

Šią programėlę sukurti paskatino nuolat brangstančios grynųjų pinigų administravimo operacijos, kasmet bendrovė „Jonavos autobusai“ už grynųjų pinigų tvarkymą (inkasavimą) ir administravimą vidutiniškai išleisdavo apie 12 tūkst. eurų.

Aplikacijos „Jonava E-Bus“ sukūrimas atsiėjo apie 5 tūkst. eurų, tad tikimasi, kad jos naudojimas sumažins grynųjų pinigų operacijas. Taip pat aplikacijos sukūrimui nemažai įtakos padarė ir pandeminė situacija, kuomet buvo raginama atsisakyti grynųjų pinigų atsiskaitymo.

„Tikimės, kad ilgainiui gyventojai įvertins šio atsiskaitymo būdo patogumą. Be to, rajono tarybai pateiktas sprendimo projektas dėl kainodaros, kuri skatintų ir siūlytų papildomas nuolaidas naudojantis programėle „Jonava E-Bus“, – kalbėjo rajono meras Mindaugas Sinkevičius pridurdamas, kad ateityje vertėtų turėti bendrą, vieningą bilietą visame Kauno regione, kuomet su vienu QR kodu galėtume keliauti ir į kitus miestus.

262 views