Sportas

Jonavos „Vikingai“ po sunkios kovos įveikė Akmenės klubą

Šeštadienį Prienų sporto ir pramogų arenoje aštuntojo turo Optibet Futsal A lygos rungtynėse Jonavos „Vikingai“ turėjo vargo su „Akmene“, kurią pavyko įveikti rezultatu 7:5.

Šiose rungtynėse nesužaidus nė pusę kėlinio į „Vikingų“ vartus buvo įmušti du įvarčiai be atsako. Pirmąjį iš 6 metrų baudinio pelnė Tadas Labukas, o po to galingu smūgiu pasižymėjo Edvinas Jasaitis.

Tačiau atsaką „Vikingai“ pateikė jau 11 minutę, per kurią du įvarčius pelnė Jurijus Jeremejevas. Žaidžiantysis „Vikingų“ treneris galingais ir labai tiksliais smūgiais pasižymėjo po standartinių situacijų ir atstatė lygiasias.

Visgi po pirmojo kėlinio pirmavo „Akmenė“. 14 minutę Evaldas Kugys realizavo 10 metrų baudinį ir tai buvo paskutinis pirmojo kėlinio įvartis.

Antrojo kėlinio pradžia „Akmenei“ nebuvo gera. 24 minutę raudoną kortelę gavo Karolis Balkys, o tą pačią minutę rezultatą išlygino Benas Spietinis.

Tas pats B. Spietinis po penkių minučių nesėkmingai sužaidė galva, nepamatė, kad jo vartininkas paliko vartus ir norėdamas jam pamesti kamuolį, įsimušė į savus vartus.

Tokią komandos draugo klaidą labai greitai ištaisė Paulius Osauskas, pasižymėjęs iš labai aštraus kampo ir dar kartą išlyginęs rezultatą.

Įpusėjus kėliniui išsilygino ir jėgos aikštėje. Šįkart B. Spietinis sulaukė antros geltonos kortelės ir turėjo palikti aikštę. Į tokią situaciją „Akmenė“ greitai sureagavo ir dar tą pačią minutę T. Labukas išvedė savo komandą į priekį, bet neilgam. Po minutės Genaras Samsonik gražiai suklaidino varžovų gynėją ir stipriu smūgiu nepaliko šansų jų vartininkui.

Po keturių minučių greitą „Vikingų“ kontrataką rezultatyviai užbaigė Gytis Vasylius ir „Vikingams“ pirmą kartą šiose rungtynėse pavyko įsiveržti į priekį.

„Akmenė“ rungtynių pabaigoje jau žaidė su penkiais aikštės žaidėjais, bet „Vikingai“ kantriai gynėsi, o likus mažiau nei minutei įmušė ir paskutinį rungtynių įvartį, kuomet iš toliau nei pusės aikštės kamuolį į tuščius vartus pasiuntė komandos treneris Jurijus Jeremejevas, į savo sąskaitą įsirašęs dar vieną „hat-tricką“.