Sportas

Futsal A lygos čempionu paskelbė Kauno „Vytį“


Neeilinės konferencijos metu nuspręsta stabdyti futsal A lygos čempionatą ir lygos čempionais skelbti Kauno „Vytį“, praneša Lietuvos futbolo federacija.

Konferencijos metu buvo svarstytas sezono nukėlimo sprendimas, tačiau įvertinus papildomus klausimus, susijusius su arenų ir sporto salių nuoma bei žaidėjų išlaikymu komandose, šios idėjos buvo vieningai atsisakyta.

„Džiaugiuosi, kad konferencijos metu aptarėme ir nusprendėme vietinių salės futbolo pirmenybių ateitį. Šie sprendimai yra sudėtingi, tačiau būtini, norint maksimaliai apsaugoti tiek žaidėjus, tiek sirgalius. Šiandien, be jokios abejonės, prioritetu išlieka sveikata. Smagu ir dėl klubų atstovų, kurie vieningai pritarė LFF ir LSFA siūlytiems variantams dėl čempionato ateities. Malonu, kad tokiu sudėtingu laikotarpiu klubai išreiškė savo solidarumą ir susirūpinimą“, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Sustabdžius A lygos sezoną čempionais tapo Kauno „Vytis“, antroje vietoje liko Jonavos „Vikingai“, trečioje vietoje – Gargždų „Pramogos“, ketvirti – Mažeikių VIP.

LFF futsal taurės pusfinalius nuspręsta nukelti į rudens laikotarpį, prieš A lygos čempionato pradžią.

485 views