„Vikingai“ pergalingai pradėjo Futsal A lygos sezoną

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje šiandien buvo užbaigtas pirmasis čempionato turas ir Jonavoje sužaistos paskutinės turo rungtynės. Jose susitiko aikštės šeimininkai Jonavos „Vikingai“ ir lygos debiutantai FA „Šiauliai“. Pastarieji metė rimtą kovą praėjusių metų bronzos medalių laimėtojams, bet galiausiai pralaimėjo 3:4.

„Vikingų“ ekipa rungtynes pradėjo geriau ir po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0. Vienintelį kėlinio įvartį „Vikingai“ įmušė ketvirtą minutę, kuomet puikiu smūgiu kamuolį į viršutinį kampą pasiuntė Lukas Sipavičius.

Tačiau visa rungtynių intriga ir įdomybės prasidėjo antrajame kėlinyje. Svečiai iš Šiaulių vos per kelias minutes sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti. 22 minutę svečių ekipos gretose pasižymėjo Darius Jankauskas, o po minutės įvartį pelnė ir Aivaras Bagočius.

Negana to, 29 rungtynių minutę po greitos kontratakos Agnius Juozapaitis įmušė trečiąjį įvartį „Šiaulių“ gretose ir „Vikingai“ jau atsiliko dviem įvarčiais.

„Šiauliai“ galėjo įmušti ir ketvirtą įvartį, bet šeimininkus gelbėjo vartininkas, o po šio epizodo atsigavo ir patys „Vikingai“. 33 minutę Paulius Osauskas iš aštraus kampo smūgiavo tiksliai į vartų kampą, o dar tą pačią minutę Gytis Vasylius rezultatą išlygino.

Po kelių minučių „Vikingams“ jau pavyko išsiveržti į priekį, kuomet rikošeto dėka savo pirmąjį įvartį pelnė rezultatyviausias praėjusio sezono žaidėjas Eisvinas Utyra.

Rungtynių apogėjus įvyko tuomet, kai iki pabaigos liko daugiau nei dvi minutės. Aikštėje įvyko nemenkas susistumdymas, už kurį raudonomis kortelėmis nubausti „Vikingų“ treneris bei „Šiaulių“ kapitonas Ernestas Pilypas.

Dar viena raudona kortelė „Šiaulių“ žaidėjui Justui Petravičiui už priekaištus teisėjams parodyta rungtynėms pasibaigus.

Rezultatas: Jonavos „Vikingai“ 4 : 3 FA „Šiauliai“

4’ [1 : 0] Lukas Sipavičius

22’ [1 : 1] Darius Jankauskas

23’ [1 : 2] Aivaras Bagočius

29’ [1 : 3] Agnius Juozapaitis

33’ [2 : 3] Paulius Osauskas

33’ [3 : 3] Gytis Vasylius

35’ [4 : 3] Eisvinas Utyra

37’ Aurimas Mockus („Vikingai“) – raudona kortelė

37’ Ernestas Pilypas („Šiauliai“) – raudona kortelė