Skriaudžia net „Vikingų“ vartininkas – dar viena dramatiška pergalė

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje sekmadienį toliau vyko trečiojo turo susitikimai. Trečią pergalę iš eilės iškovojo Jonavos „Vikingai“, kurie po paskutinę minutę pelnyto įvarčio 4:3 nugalėjo Vilniaus „Bekentą“.

Po pirmojo kėlinio „Bekentas“ pirmavo 2:0 ir turėjo iniciatyvą savo rankose. Abu įvarčius svečiai pelnė įpusėjus pirmajam kėliniui: 9 minutę pasižymėjo Ernestas Bublevičius, o po dvejų minučių įvartį pridėjo Paulius Sakalis.

Tačiau „Vikingai“, kurie žaidė be savo lyderio Eisvino Utyros, atsigavo antrajame kėlinyje. Tas atsigavimas prasidėjo 27 minutę, kuomet pirmąjį šeimininkų įvartį pelnė Benas Kudirka.

Nors „Bekentas“ į tai greitai sureagavo ir Marius Linkevičius atstatė dviejų įvarčių persvarą, 33 minutę iššauna „Vikingų” vartininkas Egidijaus Žagaras – jo įvartis vėl priartina „Vikingus“ prie varžovų.

Artėjant rungtynėms link pabaigos, į „Bekento“ vartus buvo paskirtas baudinys, kurį sėkmingai realizavo Paulius Osauskas, išlyginęs rezultatą.

Kai jau atrodė, kad šis mačas pasibaigs lygiosiomis, „Vikingams“ vėl pavyko įmušti pergalingą įvartį. Šįkart likus 40 sekundžių iki rungtynių pabaigos „Vikingų“ didvyriu tapo P. Osauskas.

Jonavos ekipa iškovojo trečią pergalę iš eilės, kuri buvo pasiekta panašiu scenarijumi.

„Vikingai“ 4 : 3 „Bekentas“
9’ [0 : 1] Ernest Bublevič
11’ [0 : 2] Paulius Sakalis
27’ [1 : 2] Benas Kudirka
30’ [1 : 3] Marius Linkevičius
33’ [2 : 3] Egidijus Žagaras
37’ [3 : 3] Paulius Osauskas (iš 10 m. b.)
40’ [4 : 3] Paulius Osauskas