„Jonava“ rungtynėse su „Ežerūnu“ į pergalių kelią nesugrįžo

Pralaimėjimą rungtynėse namuose Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) patyrė „Jonavos“ (2-8) krepšininkai, rezultatu 72:80 (17:19, 18:22, 10:19, 27:20) nusileidę Molėtų „Ežerūnui“ (5-6).

Po Martyno Pacevičiaus dvitaškio trečiajame rungtynių kėlinyje „Jonava“ atsiliko trimis taškais – 40:43.

Visgi netrukus svečiai pelnė 13 taškų be atsako ir susikrovė dviženklį pranašumą – 56:40. Panašią persvarą „Ežerūnas“ išlaikė iki kėlinio pabaigos – 60:45.

Ketvirtajame ketvirtyje po Nojaus Pankratjevo tritaškio ir M. Pacevičiaus taškų jonaviečiai buvo priartėję – 60:68. Visgi per likusį laiką „Ežerūnas“ išlaikė pranašumą ir šventė pergalę.

„Jonava“: Modestas Žaunieriūnas 15, Kahlilas Thomasas 12, Justas Vazalis ir Nojus Pankratjevas po 10, Martynas Pacevičius ir Juozas Balčiūnas po 9.

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius 22, Rokas Junonis 19, Mantas Šerkšnas 16.