I. Razučio vedami „Telšiai“ iškovojo pergalę Jonavoje

Pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse patyrė „Jonavos“ (2-7) krepšininkai, namuose 71:81 (17:16, 20:17, 17:22, 17:26) nusileidę „Telšių“ (8-1) klubui.

Permainingai susiklosčiusiame mače pagrindiniai įvykiai sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Ketvirčio pradžioje po Mindaugo Stašio dvitaškio „Telšiai“ pirmavo – 59:54.

Po Justo Vazalio ir Juozo Balčiūno taškų taškų šeimininkai jau buvo priekyje – 61:59.

Komandos kurį laiką keitėsi taikliais metimais, tačiau „Telšiai“ netrukus vėl susikrovė 5 taškų persvarą – 68:63.

Rezultatą padėjo išlyginti J. Balčiūno tritaškis ir Martyno Pacevičiaus taškai – 68:68.

Visgi „Telšiai“ suorganizavo eilinį savo spurtą – 75:68.

Nors Modestas Žaunieriūnas tritaškiu bandė atkurti intrigą (71:75), du „Telšių“ tritaškiai kėlinio pabaigoje nusrendė rungtynių likimą – 71:81.

Jonavos „Jonava“: Kahlilas Thomasas 25 (14 atk. kam.) taškų, Justas Vazalis ir Juozas Balčiūnas po 11, Martynas Pacevičius 10, Modestas Žaunieriūnas 7, Nojus Pankratjevas 6, Ianas Gardeneris 1, Redas Jakubauskas taškų nepelnė.

Telšių „Telšiai“: Ignas Razutis 20 taškų, Gytis Sirutavičius 19, Mindaugas Norkus 13, Ovidijus Kaminskis 11.